שלטים למשרדים

בכל משרד תוכלו למצוא כמות גדולה של שלטים, כאשר לכל שלט יהיה את התפקיד שלו. החשיבות של שילוט למשרד גבוהה, לעיתים מעבר למה שיעלה לכם על הדעת. אם עדיין לא הכנסתם שלטים למשרד, יש לכם זמן לעשות זאת בהקדם האפשרי. כך מצד אחד תוכלו להמשיך בעבודה רציפה, ומצד שני תהנו מהיתרונות שהם מביאים איתם. במאמר הבא נסביר לכם מדוע הכנסת השלטים אל תוך המשרד קריטית וחיונית להמשך הצלחה. מצד שני נבהיר כיצד תוכלו לדעת אילו שלטים חסרים לכם, ואיך הכי נכון להציב אותם. כך שלא רק תרכשו שלטים למשרדכם, אלא גם תוכלו להנות מכל היתרונות שהם מביאים איתם.

הזמנת שילוט למשרדים ב Me-toog

דוגמאות של שלטים למשרדים ללקוחות מרוצים

קצת אחרת למשרד

נמאס לכם שאומרים שהמשרד שלכם דומה מאוד למשרדים של המתחרים? כדי שתוכלו לייחד את המשרד שלכם יהיה עליכם לחשוב על פתרונות מעט שונים. הוספת שלטים למשרד בהחלט יכולה להיות פעולה שתביא את השינוי המיוחל, ותוביל אתכם להשגת המטרה. נציין כי כדי שהשלטים יוסיפו ייחודיות יהיה עליכם לדעת לשלב אותם, ולבחור אותם בצורה נבונה. אך לכל שלט יהיה את הייחודיות שלו, זאת שתבדיל אתכם בהשוואה למשרדים שונים. הלקוח שנכנס אליכם למשרד ירצה לראות מיד כי אתם שונים מהמתחרים. כל שלט יכול לעשות את ההבדל בכל הנוגע להקשר הספציפי הזה. אין סיבה שהמשרד שלכם יראה כמו משרדים אחרים, יש מה לעשות כדי לייחד אותו.

שילוט פנים למשרד מקל על הלקוחות

לא תמיד יהיה איש מקצוע מטעמכם שיהיה מסוגל לקבל את פניהם של הלקוחות. על מנת שכל לקוח ידע בדיוק לאן להגיע, יהיה עליו להיעזר באותם שלטים הנמצאים במשרד. הם יכוונו אותו בדיוק למקום הנדרש, ויחסכו ממנו את הצורך לפנות אליכם. אתם מצדכם יכולים להמשיך לעבוד ללא דופי, ובלי שתצטרכו לדאוג לרווחת הלקוחות. ברגע שהלקוח יראה שיש שילוט מסודר, כל סימני השאלה יהפכו לסימני קריאה. נציין כי שלטים למשרד צריכים להיות כאלה שמביאים איתם ערך מוסף, ולא כאלה שאין להם תכלית. אם השלט לא יביא לערך מוסף, הוא עשוי לעשות בדיוק את העבודה ההפוכה. הלקוח ירצה שתקלו עליו, גם אם אתם לא תהיו שם על מנת לענות לו על השאלות.

שילוט למשרדים חברת תנובה

תעצבו את העסק עם שילוט פנים

עבדתם קשה על מנת לבנות שפת מיתוג שונה ומעניינת עבור העסק שלכם. אך עד שלא תכניסו שלטים למשרד עם אותה שפת מיתוג, יהיה קשה להטמיע אותה. ישנם בעלי עסקים שעובדים רבות להטמיע מיתוג מסוים, אך כל העבודה יורדת לטמיון. מבחינתכם שילוט פנים הוא הפתרון האפקטיבי ביותר לעניין הספציפי הזה. הרי הלקוחות שמגיעים אליכם למשרד יבחינו מיד בשילוט, וכל סימני השאלה יהפכו לסימני קריאה. נציין כי רק חברות מנוסות ומיומנות ידעו מיד איך להפוך את השלט הפשוט לכזה שמביא איתו תועלת בהקשר הזה. הטמעת שפת מיתוג תתרחש רק כאשר הלקוחות יבחינו באותה שפה בכל פינה. זה מתחיל דרך שילוט פנים למשרדים, ועובר דרך עוד צמתים מרכזיים נוספים.

המקום ממנו תזמינו שלטים למשרד

כיום ישנן חברות רבות המציעות שלטים למשרד בגדלים ובסגנונות שונים. מבחינתכם בחירת החנות ממנה תבצעו את הרכישה היא הבחירה החשובה ביותר שיהיה עליכם לעשות. לא תרצו להגיע למצב בו אתם מזמינים שילוט פנים למשרד מחנות שלא תעמוד בדרישות שלכם או שתעשה את הדברים קצת אחרת למשרד ממה שרציתם.

אז ממי כדאי לכם להזמין שילוט למשרד? אנו מציעים לכם לבצע את ההזמנה מחנות מיומנת ומוכרת, כזאת שיש לה ניסיון רב בתחום. שווה לכם לראות דוגמאות לשלטים אותם הכינה החנות עבור בעלי עסקים אחרים. מעבר לכך, תמיד טוב לשמוע חוות דעת של לקוחות מרוצים שיספרו לכם על הרכישה ממקור ראשון. כל הדברים הללו אמורים לקרב אתכם עוד צעד אל עבר בחירה מוצלחת שתביא איתה שקט ושלווה.

סוגי שילוט משרדי

קיימים סוגים שונים של שילוט משרדי, לכל אפשרות תהיה את התרומה שלה. כעת נסקור בפניכם את השלטים למשרד שככל הנראה תהיו מעוניינים לרכוש בשלב מסוים. ברגע שתכירו את התועלת, כל סימני השאלה יהפכו לסימני קריאה. מבחינתכם בחירת סוג השילוט היא בחירה חשובה לא פחות מכל אפשרות אחרת.

  • שלט לדלת משרד – כאשר קיימים חדרים רבים במשרד, הלקוחות לא באמת יודעים מי נמצא איפה. על מנת להקל עליהם, ועל שאר העובדים מוטב כי יהיה שילוט על הדלתות. על הדלת אמור להופיע השם של האדם או התפקיד שאותו ניתן יהיה למצוא מאחורי הדלת.
  • שלטים מצחיקים למשרד – ישנה חשיבות גבוהה לשמור על אווירה חיובית בתוך המשרד עצמו. על מנת להשיג את האפשרות הזו פשוט מכניסים שלטים מצחיקים למשרד. שילוט משרדי לא חייב להיות שילוט בנאלי, תמיד אפשר לצאת מאזור הנוחות בהקשר הזה.
  • שלטים למשרד עורכי דין – משרדי עורכי דין נעזרים המון בשילוט משרדי כי בהם תוכלו למצוא שירותים רבים. החלוקה במשרדי עורכי דין היא ברורה מאוד, לכל עורך דין יהיה את המשרד הייעודי עבורו. לכן השלטים עושים סדר בבלגן, ומאפשרים ללקוחות להגיע בדיוק לאדם המתאים עבורם. 
  • שלטי זכוכית למשרד – כדי להשאיר רושם חיובי טוב על הלקוחות חובה לבחור שלטים למשרד עם נראות קצת אחרת. בעוד השלטים הרגילים נראים אותו הדבר, שלטי זכוכית למשרד משרים אווירה אחרת לחלוטין. הם מראים ללקוחות כי אינכם מתפשרים על דבר, ולא מחפשים קיצורי דרך. 
  • שילוט הכוונה למשרדים – חוץ מחלוקת חדרים ברורה בתוך המשרד עצמו, שילוט להכוונה בתוך המשרד חיוני ומקל מאוד על הלקוחות. הלקוחות שמגיעים לבקר אתכם ירצו לדעת כי חשבתם עליהם ודאגתם להם בזמן רכישת שילוט למשרד.
שילוט פנים למשרד חברת אורן

מתי צריך להציב שילוט למשרדים בתוך המשרד?

אסור להתמהמה עם העניין הזה, שילוט משרדי אמור להימצא בתוכו כבר מהשלב הראשון. עם הכניסה למשרד יהיה עליכם להכניס לתוכו את השילוט, כך אף אחד לא ילך לאיבוד. בשלב הראשוני אותם שלטים למשרד עשויים להקל מאוד גם על העובדים שאינם יודעים איפה נמצא כל דבר. בשלב מתקדם, השלטים יהפכו לעובדה מוגמרת, כזאת שתקל מאוד על הלקוחות החדשים. מבחינתכם כל המתנה עם הזמנת שילוט למשרד עשויה להקשות מאוד בכל היבט אפשרי. הבינו כי ההשקעה הקטנה הזו תהיה השקעה שתחזיר את עצמה כעבור זמן קצר. פתאום תבינו עד כמה פשוט להתנייד בתוך המשרד, לא משנה עד כמה הוא גדול או אפילו מבלבל.

איך תדעו איזה שלטים למשרד חסרים לכם?

ישנם אנשי מקצוע שכל מה שהם עושים זה לסייע לכם בבחירת שילוט משרדי מתאים. יהיה עליכם לפנות אליהם, ולנסות להסביר להם מה בדיוק תרצו להשיג ממנו. כפי שאמרנו קיימים סוגי שילוט רבים, לכל סוג יהיה את הפלוסים שאותם הוא מוסיף. ההמלצה היא לא למלא את המשרד בהמון שלטים, אך גם לא לבחור רק בסוג אחד. אנו מציעים לכם להכניס למשרד מעט שלטים המוסיפים אווירה, בנוסף שלטי הכוונה וסיוע. השילוב הספציפי הזה עשוי להביא אתכם בדיוק למקום בו אתם רוצים להיות. נזכיר כי בסוף הבחירה כיצד יראה המשרד יחד עם השילוט החדש תהיה בידיים שלכם.

מחירון שלטים למשרד

מספרסוג השלטמחיר (ש"ח)
1שלט קטן150
2שלט בינוני300
3שלט גדול450
4שלט משולב600
5שלט מתכוונן800
6שלט זכוכית למשרד800

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

ללא התחייבות!!

מתאמים עכשיו שיחת ייעוץ ללא התחייבות

לתאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

שיחה עם נציג 💬