שלטים מוארים

כל בעל עסק צריך לדאוג שיהיה לו שילוט מקצועי שימשוך לקוחות חדשים למקום. בלי שילוט מתאים יהיה קשה מאוד לתפוס את תשומת הלב של האנשים המסתובבים בקרבת מקום. אך מה עושים כאשר החשכה יורדת, והשלטים הסטנדרטיים אינם נראים? הפתרון האפקטיבי יהיה להזמין שלטים מוארים שאותם יהיה ניתן לראות בכל מצב. השלטים המוארים עושים את העבודה מסביב לשעון, ויגרמו לעסק שלכם לבלוט בכל זמן. במאמר הבא נציג את היתרונות של שלט מואר, ואיך תבחרו את השלט הנכון לעסק שלכם. זוהי הזדמנות מעולה להשאיר אבק לכל המתחרים, ולהראות ללקוחות כי אינכם מתפשרים על איכות.

הזמנת שלטים מוארים ב Me-toog

דוגמאות של שלטים מוארים ללקוחות מרוצים

למי כדאי לרכוש שילוט מואר לעסק?

בשעון חורף מחשיך מאוד מוקדם, מה שאומר שיהיה עליכם להיות מוכנים לכל תרחיש. גם אם עכשיו שעון קיץ, אין זה אומר שאינכם צריכים לחשוב על היום שאחרי. לכל מי שרוצה שהשילוט יעשה את העבודה 24 שעות ביממה, חובה לרכוש שילוט מואר. שלטים מוארים חשובים בעידן המודרני, זוהי הסיבה שבגינה כל עסק מעדיף לרכוש אותם. גם בזמן שהעסק סגור, השלטים עושים עבודת פרסום מצוינת שלא ניתן להטיל דופי לגביה. הזמנת שלטים מהסוג הזה רלוונטית לכל סוגי העסקים, ללא יוצא מן הכלל וללא חריגים בשום צורה. הרי את השלט המואר ניתן להתאים אליכם כמו כפפה ליד, בדיוק כפי שאתם חולמים ורוצים. אם יש לכם התלבטות, הכי טוב יהיה להתייעץ עם מומחים בתחום השילוט.

איך בוחרים את הגודל של השלט המואר?

השאיפה מן הסתם תהיה לרכוש שלטים למשרדים גדולים ככל האפשר, כאלה שיראו אותם מכל מקום. המחשבה הזו הייתה נכונה במקרה בו הייתם רוכשים שלטים רגילים לעסק. אך ברגע שמדובר על שלטים מוארים, החשיבה חייבת להיות שונה בתכלית. הגודל של שלט מואר צריך להיות פרופורציונאלי ביחס לגודל של העסק או החנות אליה הוא משויך. אי אפשר לשים שלט ענק מואר במקרה בו מדובר על חנות או עסק קטנים יחסית. זהו הרושם הראשוני של הלקוח מכם, ולא תרצו שהרושם יהיה שלילי. בו בזמן, בחירת גודל השלט חייבת להיעשות בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם. התקציב עשוי להוות מכשול בכל הנוגע לרכישת שלטים מוארים מאוד גדולים, כאלה שימשכו את העין.

שילוט מואר

שלט מואר לעסק מגדיל את ההכנסה העתידית

בתור בעלי עסק תרצו לדעת כי באפשרותכם להגדיל את ההכנסה הצפויה בהווה או בעתיד. הפעולות הקטנות שתעשו מאחורי הקלעים הן אלה שאמורות לקדם אתכם כל הדרך להצלחה. שלטים מוארים נבחרים בין היתר על מנת שתוכלו להגדיל את ההכנסה העתידית מהעסק. אומנם השקעתם לא מעט כדי לרכוש את השלט, אך ההכנסות יכסו את ההוצאות הללו במהרה. בשלב מסוים תמצאו את עצמכם במצב בו הרווח הוא נקי, כזה שלא ישאיר לכם מקום לספק. גם עסקים קטנים או בינוניים יכולים לעשות את השינוי הזה כדי להשיג הצלחה. במקרים רבים אנו רואים איך עסקים עם שילוט מואר מכניסים יותר לעומת עסקים עם שילוט סטנדרטי ופשוט.

לחסוך בפרסום ולהשקיע ברכישת שלטים מוארים

חשבתם לעצמכם היכן הכי נכון מצידכם יהיה להשקיע את הכסף? ישנה העדפה ברורה לרכוש שלטים מוארים על חשבון כל פתרון פרסום אחר. רק אם נשאר לכם כסף עודף, תוכלו להשקיע אותו על פרסום בכל מיני דרכים. שווה לכם לחזק את המיתוג העסקי על ידי שלט מואר, לעומת כל פתרון פרסום אחר שנמצא על הפרק. במקרים רבים מכיוון ששלט מואר אינו עולה הון, ניתן יהיה להוסיף גם פרסום אפקטיבי. אך הכי חשוב מבחינתכם יהיה למשוך את כל אותם הלקוחות הפוטנציאליים שנמצאים ממש מתחת לאף. אלה שמסתובבים ברחוב, אך לא באמת מכירים את העסק שלכם או מודעים לעצמם קיומו בסביבתם הקרובה

איך בוחרים חנות לרכישת שלט לד לעסק?

אחרי שהבנתם מהי החשיבות של רכישת שלטים מוארים לעסק, חובה לבחור את המקום המתאים. המקום ממנו תרכשו שלט מואר יכול לעשות את ההבדל בין הצלחה לבין כישלון. תרצו לדעת כי אתם מפקידים את האחריות בידיים הכי בטוחות שיש, אז מה חובה לקחת בחשבון?

  • מגוון רחב של שלטים – אינכם יכולים לדעת מראש איזה סוג של שלט יהיה המתאים ביותר לעסק שלכם. זוהי הסיבה שבגינה חובה שלחנות ממנה תבצעו את הרכישה יהיה מגוון שלטים. ברגע שיש עשרות רבות של שלטים מוארים, תדעו כי אינכם עושים פשרות או הנחות.
  • צוות מומחה בשילוט – כדי שתעשו את הבחירה הנכונה, חובה עליכם להתייעץ עם מומחים בשילוט. זוהי הסיבה שבגינה מוטב כי החנות תעמיד לרשותכם מומחי שילוט. ברגע שהחנות תעמיד לרשותכם את הצוות המתאים, לא תהיה סיבה שהבחירה הסופית תתברר כשגויה.
  • תיק עבודות עשיר – בעת רכישת שלטים מוארים חובה עליכם לדעת כי את האחריות הפקדתם בידיים הנכונות. החברה ממנה תרכשו חייבת להרשים אתכם עם תיק עבודות עשיר. ברגע שתיק העבודות יהיה לשביעות רצונכם, אין סיבה שלא תבצעו את הרכישה בהקדם האפשרי. 
  • מחירים אטרקטיביים – על המחיר של שלט מואר נדבר בהמשך, אין זה אומר שתצטרכו לשלם עליו ביוקר. כיום ישנם מחירים סטנדרטיים והגיוניים לשלם על שילוט מואר. אנו מציעים לכם לשלם מחיר שפוי, כזה שלא יעשה לכם חור בכיס או יגרום לכם לחשוב פעמיים. 
  • התקנה ואחריות – מרגע הזמנת שילוט מואר תרצו לדעת כי הדברים יסתדרו ללא העבודה שלכם. שלטים מוארים קיימים בשפע, אך מה יקרה מיד לאחר הרכישה? מבחינתכם ישנה חשיבות גבוהה למציאות חנות שגם מספקת אחריות, אך גם התקנה במקום המתאים בשבילכם.
שלט לד לעסק

כמה עולה לרכוש שלט מואר לעסק?

מאוד קשה להגיד מראש מהי העלות של רכישת שלטים מוארים לעסק. כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, העלות משתנה בהתאם לכל מיני פרמטרים המשפיעים עליה. המחיר מתחיל מכמה מאות שקלים עבור שלט מואר בסיסי, כזה שעשוי להתאים לפנים העסק. ברגע שמדובר על שלטים גדולים המחיר עולה בהתאם, עליכם לקחת את העניין הזה בחשבון. כך לא תמצאו את עצמכם חורגים מהתקציב אותו הגדרתם לעצמכם מראש. העלות המקסימלית לרכישת שלטים מוארים יכולה להגיע עד כמה אלפי או עשרות אלפי שקלים. תזכרו כי כל תוספת קטנה תהיה כזאת שתגרום לכם לשלם יותר ממה שתיארתם לעצמכם. עם זאת ההשקעה הזאת בסופה של הדרך תהיה השקעה משתלמת וכדאית.

שווה להשקיע בהוספת שילוט מואר לעסק

אם יש לכם עדיין ספקות בכל הנוגע לרכישת שלטים מוארים לעסק, הגיע הזמן להעלים אותן. הספקות נובעות בין היתר מהמחיר או מהתדמית של העסק כתוצאה מהוספת שילוט מואר. נדגיש כי כל עוד תעשו את השלטים המוארים במקום מנוסה ומיומן, לא תהיינה ספקות. כל סימני השאלה הקיימים יהפכו לסימני קריאה ברורים מאי פעם. השילוט המואר יביא איתו הכנסות נוספות, וההשקעה תתקדם לנוכח ההצלחה הגבוהה. כיום הלקוחות מקבלים רושם על העסק עוד לפני שהם בכלל נכנסים אליו או רואים מה בדיוק הוא מציע. עם שלט לד לעסק כל לקוח יראה שאתם לא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

ללא התחייבות!!

מתאמים עכשיו שיחת ייעוץ ללא התחייבות

לתאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

שיחה עם נציג 💬