שילוט פנים

מלאו את הטופס לקבל פרטים נוספים:

שילוט פנים יתרונות

האם שמתם לב שכמעט בכל מקום בו אתם נמצאים ישנם שלטים מסוגים שונים? אנו רואים זאת כמובן מאליו, לכן איננו מתייחסים אליהם בכבוד הנדרש. המון בעלי עסקים יוצאים מנקודת הנחה כי שילוט פנים הינו בגדר רשות, בשונה משילוט חוץ. אך כאשר אנו מנתחים את המציאות ניתן להבין כי שילוט פנים למשרדים ולבתי עסק חשוב במיוחד. לכן אם עד כה לא הקפדתם להכניס שילוט אל תוך העסק, זה הזמן לחשב מסלול מחדש. אחרי שתכירו את היתרונות ואת התרומה הרבה, לא יהיו לכם עוד ספקות בהקשר הזה. תבינו כי הבחירה הזו היא בחירה קריטית, כזאת שיכולה לעשות את כל ההבדל. נציין כי קיימים סוגים שונים של שילוטי פנים, לכל סוג תהיה תרומה שונה בראייה כוללת על תפקוד העסק.

מידת החשיבות של שילוט פנים למשרד

אף אחד לא יכול להגיד כי שילוט חוץ אינו חשוב, הרי מדובר על הרושם הראשוני של הלקוח. לא פעם על סמך השילוט הנמצא מחוץ לעסק הלקוח הפוטנציאלי יחליט האם להיכנס פנימה. אך מה קורה מהרגע בו הלקוח נכנס אל תוך העסק או המשרד? מכאן לשילוט החוץ אין משמעות, הוא אינו יבחין בו עוד. בדיוק מהשלב הזה שילוט פנים הופך לקריטי וחיוני, ועל פיו יישק דבר בפעולות אותן הלקוחות עושים. לא תמיד יהיה מי שיכוון את הלקוח או יגיד לו מה נכון לעשות, השילוט עושה את העבודה הזו. בין רגע הלקוחות יקבלו תשובות, גם אם אף אחד לא מסייע להם באופן ייזום.

שילוט פנים ישדרג את נראות המשרד

אתם עובדים רבות על מנת לשדרג את נראות המשרד, אך לא תמיד המאמצים מעלים חרס. על ידי הכנסת שילוט פנים לחנויות ולבתי עסק הנראות כולו מקבלת תפנית חיובית. אתם אלה שקובעים איך יראו השלטים למשרד, ומהי הדרך הנכונה לשלב אותם בעיצוב הקיים. בלי שילוט הכוונה ופרסום, העסק עצמו יראה ריק והלקוחות יבינו כי חסר משהו. אם בכל שאר העסקים קיימים שילוטים מסוגים שונים, גם אצלכם חובה להיות. לא פעם בעלי עסקים מיישרים קו עם הנורמה הקיימת, רק כדי לא להימצא הרחק מאחור. על ידי הוספת שילוט פנים תוכלו להפוך את העסק שלכם לשונה בהשוואה לכל המתחרים.

סוגי שילוט פנים – מהן האפשרויות?

  • שילוט פנים לחנויות – בחנויות מוכרים הרבה מאוד דברים, וללקוחות לא פעם יהיו שאלות. שילוט פנים הנמצא בתוך חנויות יהיה לרוב שילוט שמטרתו לספק תשובות לשאלות נפוצות. בין היתר השילוט יפרסם מחירים, מבצעים וכל מיני דברים אותם הלקוח חייב להכיר. ברגע שהלקוח יקרא את השילוט, כמובן הפניות למוכרים בחנות תפחת פלאים. זה יחסוך המון זמן, ויאפשר לכל עובד להמשיך בעבודה בלי עצירות. 
  • שילוט פנים לבתי מלון – אנשים מגיעים לבתי מלון על מנת לקחת אתנחתא משגרת היום העמוסה והגדושה. גם בתוך בתי מלון תוכלו למצוא מגוון רחב של שילוט פנים. שילוט פנים לבתי מלון נועד כדי להכווין את הנופשים למקומות הרצויים להם. בתי מלון יכולים להיות גדולים ומסורבלים, והנופש מצידו ירצה להגיע לכל מקום בקלות רבה. 
  • שילוט פנים לעסקים – שילוט פנים בתוך העסק נועד על מנת להכווין את הלקוחות המגיעים אליו. בין אם מדובר על שילוט הכוונה למשרדים, למקומות תפעול או לכל מקום בתוך העסק. ללא שילוט הכוונה מסוג זה יהיה קשה להגיע למקום הרצוי, בטוח עבור אלה שלא מכירים את העסק. מבחינתכם שילוט מסוג זה ישדרג את העסק, וימשיך את הקו העיצובי הנבחר. 
שיחה עם נציג 💬